Nástenné hodiny zo skla

Hodiny s vlastným motívom, ktorý si vyberiete či navrhnete podľa Vašich predstáv. Tieto hodiny Vám budú slúžiť nie len na ukazovanie času, ale aj ako unikátny dizajnový doplnok do Vášho interiéru. Priestoru dodajú originalitu a šmrnc. Alternatívou k skleneným hodinám sú hodiny z plexiskla či kapa dosky (ľahká doska s pružným jadrom) prispôsobené do detských izieb s ich obľúbeným motívom. Takéto hodiny zaručene naučia Vaše deti odčítavať čas a budú zároveň slúžiť ako krásna dekorácia, ktorá je vhodná do detskej izby.

Fotky vytlačené na skle

Spomienky vytlačené na skle sú jedinečným prvkom, ktorý dodá Vášmu interiéru kúsok luxusu a lesku, ale zároveň aj pocit domova a nostalgie, a to obzvlášť v dnešnej dobe, keď robíme neustále fotky, avšak nikdy si ich nedáme vyvolať. Zároveň Vám vieme fotky aj zarámovať a podsvietiť, takže budú viditeľné aj večer a súčasne budú slúžiť aj ako jemné osvetlenie.

Obrazy vytlačené na skle

Ak hľadáte moderný doplnok do Vášho domu či bytu, ktorým by ste sa odlišovali od ostatných, tak obraz vytlačený na skle je pre Vás to pravé. Tento prvok dodá interiéru jedinečnosť a bude tam dokonale pasovať, keďže obraz Vám vytlačíme podľa Vášho výberu na základe grafického návrhu, ktorý Vám pripravíme. Sklo dodáva obrazu čistotu a lesk, a tak si môžete byť istý, že každú návštevu očarí svojou unikátnosťou. Takisto Vám ponúkame aj zarámovanie a podsvietenie obrazu zo skla, aby Vám aj v neskorších hodinách spríjemňoval večernú pohodu. Zároveň bude tento obraz slúžiť aj ako jemné osvetlenie.

Antické zrkadlá

Sú skvelým spojením elegantnosti a funkčnosti. Ideálne sa hodia do chodieb a kúpeľní, ale aj do kuchýň. Či už máte moderne zariadený dom alebo preferujete vintage štýl, antické zrkadlo Vás svojím vzhľadom upúta a dotvorí celkový priestor.

Iné

  • Plexizrkadlá sú ideálnym riešením zrkadla do detskej izby. Sú bezpečné, krásne, s dizajnom podľa výberu Vašich detí, takže či už Vaše dieťa zbožňuje jednorožcov, princezné, autá či dinosaurov, všetkým požiadavkám vieme vyhovieť. Plexizrkadlo bude teda svojím tvarom pôsobiť ako krásny hravý prvok v detskej izbičke a zároven bude plniť aj svoju primárnu funkciu ako zrkadlo